Çiçek’ten ziyaret

Emet Kaymakamı Hasan Çiçek, bir dizi köy ziyaretinde ve incelemelerde bulundu.

Emet Kaymakamı Hasan Çiçek ile beraberindeki İl Genel Meclis Üyeleri Halil Mallı, İsmail Elmacı, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Hüsnü Kabar ve İlçe Özel İdare Müdür Vekili Adem Tuncel köylere ziyarette bulunup incelemeler yaptı.

İlk ziyaretini Günlüce Köyüne ve ardından da Dereli Kaplıcasına yapan Çiçek ve beraberindekiler, Günlüce Köyü Muhtarı Adem İnan’ dan yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alıp, ihtiyaç ve talepleri dinledi. Daha sonra Günlüce Köyü ile Dereli Kaplıcası arası ve Dereli Kaplıcası ile Çöğürtlen mevkii arasındaki yolda incelemelerde bulunularak, yapılacak çalışmalar belirlendi.Kaymakam Çiçek ve beraberindekiler, içme suyu problemini çözmek üzere, Günlüce, Işıklı, Eseler ve Yeni Köy’ de ilgililerle görüşmeler yapıp, değerlendirmede bulundular.

        Akabinde Yaylayolu ve Eğrigöz Köylerini de ziyaret eden Kaymakam Çiçek ve beraberindekiler, köy muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelip, ihtiyaç ve taleplerini dinlediler.

        Ziyaretlerde resmi kurumları da inceleyip, ilgililerden bilgiler alan Çiçek, vatandaşlarla da bir araya gelerek hâl ve hatırlarını sordu, ihtiyaç ve taleplerini dinledi.

        Ziyaretlerinden dolayı Kaymakam Çiçek’ e memnuniyetlerini ifade eden vatandaşlar ve ilgililer, göstermiş oldukları yakınlık ve destekleri için teşekkür ettiler.

PAYLAŞ