Ceyhun: Kongre tarihi belli değil!

AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun Beş ilçe başkanlığı için mülakatların tamamlandığını söyledi. Ceyhun yaptığı açıklamada Covıd-19 Pandemisi sebebiyle kongre sürecimiz henüz belirlenemeyen bir tarihe ertelenmiştir. Açıklamasında bulundu.

 AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi. “7. Olağan Kongre sürecimizde 5 ilçemizin ilçe başkanlığı mülakatlarını Genel Merkezimizde gerçekleştirmiş olup Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir’in olurlarıyla Merkez ilçe Başkanlığı için Fatih Oruç, Altıntaş İlçe Başkanlığı için Hakan Uşak, Aslanapa İlçe Başkanlığı için Cafer Bayrak, Gediz İlçe Başkanlığı için Mehmet Erkan, Şaphane ilçe Başkanlığı için Hasan Basri Mete’nin aday gösterilmelerine karar verilmişti” dedi.

BELİRLENEMEYEN BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR

AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun “Ancak Ülkemizde ve Dünya’da baş gösteren Covıd-19 Pandemisi sebebiyle kongre sürecimiz henüz belirlenemeyen bir tarihe ertelenmiştir. Çalışmalarımızın devam edebilmesi, sürecin daha sağlıklı ilerlemesi amacıyla isimleri geçen adaylarımızın ataması Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızın onayıyla gerçekleşmiştir” dedi.

KÜTAHYA’MIZA HAYIRLAR GETİRMESİNİ DİLİYORUM

Buna göre Merkez ilçe Başkanlığı görevine Fatih Oruç , Altıntaş İlçe Başkanlığı görevine Hakan Uşak, Aslanapa İlçe Başkanlığı görevine Cafer Bayrak, Gediz İlçe Başkanlığı görevine Mehmet Erkan ve Şaphane İlçe Başkanlığı görevine Hasan Basri Mete atanmıştır. Atamaların AK Partimize, ilçelerimize ve Kütahya’mıza hayırlar getirmesini diliyorum. Bu zamana kadar büyük bir özveri, sabır ve samimiyetle görevlerini ifa eden kıymetli dava arkadaşlarımız, Sayın Muhterem Kılıç’a, Sayın Cihangir Dönmez’e, Sayın Ahmet Şahan’a, Sayın Mesut Yörük’e ve Sayın Murat Çakır’a teşekkür ediyor, Bundan sonraki hayatlarında sağlık, afiyet ve başarılar diliyorum” dedi.

PAYLAŞ