Birlikte çalışacağız

Kütahya Valisi Ali Çelik, Kütahya 1. Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ve 2. Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu’nu makamında kabul etti.

Kütahya Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Kütahya Valisi Ali Çelik’in 1. Ve 2. OSB Yönetimleri ile bir araya geldiğini bildirdi.

1.OSB YÖNETİMİNDEN VALİ ÇELİK’E ZİYARET

Vali Çelik’in makamında gerçekleşen ziyarete; 1. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Eskioğlu, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emin Yüce ile yönetim kurulu üyeleri Kamil Olçar, Ömer Aşman, Ali Alper Olgun ile OSB Müdürü Veli Yılmaz iştirak etti. 
1. OSB hakkında bilgiler veren Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Eskioğlu, üretim yapan 89 firmada 8 bin 500 kişinin istihdam edildiğini, yıl sonunda 10 bin kişinin istihdam edilmesini hedeflediklerini söyledi. 
“ADALETLİ VE HAKKANİYETLİ HER İŞİNİZDE 7/24 EMRİNİZDEYİM”
Kütahya’nın kalkınması için herkese sorumluluk düştüğünü ve şehrin dinamikleriyle üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmek için elinden geleni yapacağını belirten Vali Çelik, “Üretmeyi hedeflemeli, sürdürülebilir bir yönetim sağlamalıyız. Bilgi birikimimi, tecrübelerimi Kütahya için kullanmaya hazırım. Kütahya için adaletli ve hakkaniyetli her işinizde 7/24 emrinizdeyim” dedi.
Ziyaret karşılıklı fikir alışverişinin ardından sona erdi.

15 KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLANIYOR

Kütahya Valisi Ali Çelik, Kütahya 2. Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu’nu kabul etti.
Vali Çelik’in makamında gerçekleşen ziyarette; 2. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Salih Çetiner, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mahmut Öztaş, Yönetim Kurulu üyeleri Mesut Yıldırım, Osman Baş, Veysel Örengül, Mustafa Yenipazar ile 2. OSB Müdürü Murat Demir yer aldı. 
2. OSB hakkında bilgiler veren Yönetim Kurulu Başkanı Salih Çetiner, 35 parselin 21’inde üretim yapıldığını ve bin 150 kişiye istihdam sağlandığını söyledi. 
“İLİMİZİN YARARINA OLAN HER ŞEYDE BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

OSB’leri en kısa sürede ziyaret edip çalışmaları yerinde görmek istediğini dile getiren Vali Çelik, “Katkı sunmak için bilmek lazım. Bu yüzden her fabrikayı ziyaret etmek istiyorum. Kütahya’mızın yararına olan her şeyde birlikte çalışacağız. Eksik ve yanlış gördüğünüz konuları benimle paylaşırsanız gecikmeden takibini yapar çözümü için üzerime düşeni yerine getiririm” dedi. 

Ziyaret istişarelerde bulunulmasının ardından sona erdi. 

PAYLAŞ