BELEDİYE’DEN (S) PLAKA VE (T) PLAKA SATIŞI

Kütahya Belediyesi tahsisi yapılacak olan 6 adet servisler için (S) Plaka ve 13 adet taksiler için kullanılan (T) plakaları için ihaleye çıkıyor.

Kütahya Belediyesi servis araçları için kullanılan (S) plakaları ve taksiler için kullanılan (T) plakaları için 5 Kasım 2020 tarihinde ihaleye çıkıyor.

6 ADET OTOBÜS PLAKASI İHALEYE ÇIKIYOR

Kütahya Belediyesi’nce yapılacak olan ihalede 6 adet (S) otobüs plakaları için ihaleye çıkan Kütahya Belediyesi ihale tarihini açıkladı. Devlet İhale Kanunun 45 maddesi gereği açık teklif usulü ile yapılacak ihale 5 Kasım 2020 tarihinde yapılacak. İhaleye katılacak olanlar istenilen belgeleri tamamlayarak 5 Kasım 2020 günü saat 12:30’a kadar Yazı İşleri Müdürlüğü Encümen Kalemine teslim etmeleri istendi.

(S) OTOBÜS PLAKALARI 70 BİN TL

Kütahya Belediyesince 6 adet (S) otobüs plakaları için muhammen bedelleri belirlendi. Buna göre 6 adet (S) otobüs plakaları için belirlenen muhammen bedel her plaka için 70 Bin TL + KDV olarak belirlendi.

13 ADET TAKSİ (T) PLAKALARI İHALEYE ÇIKIYOR

Kütahya Belediyesi ihale kanununun 45 maddesi gereği açık teklif usulü ile yapılacak olan ihalede taksi (T) plakalarını da satışa sunacak. 13 adet taksi (T) plakasını ihale ile satışa sunan Kütahya Belediyesi 5 Kasım 2020 tarihinde 2. Katta bulunan Belediye encümen toplantı salonunda yapılacak.

TAKSİ (T) PLAKALARI 410 BİN TL

Kütahya Belediyesi Taksi (T) Plakaları ve durak isimleri ile belirttiği plaka satışında muhammen bedel olarak 200 Bin TL’ den 410 Bin TL’ ye kadar varan fiyatlarda ihale muhammen bedelleri ile ihaleye sunacak. Buna göre satışa sunulacak olan 3 durakta toplamda 13 taksi plakaları ihale yolu ile yeni sahiplerinin olacak. Kütahya Belediyesi taksi plakaları için durak isimlerini de açıkladı. Buna göre Turkuaz Taksi durağı, Devlet Hatun Taksi Durağı ve Hayme Ana Taksi Duraklarında toplamda 13 taksi (T) plakaları açık teklif usulü ile yapılacak ihale sonunda 5 Kasım 2020 tarihinde yeni sahiplerinin olacak.

PAYLAŞ