Bayram şekeri tezgâhları renklendirdi

Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde Ramazan Bayramı’nda misafirlere ikram edilecek renkli ve lezzetli bayram şekerleri tezgâhlardaki yerini alarak alıcısını bekliyor.

Hazırlıklar başladı

Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte Altıntaşlı vatandaşlarında Ramazan Bayramı hazırlıkları başladı.

Vatandaş, şekere rağbet gösteriyor

Bayrama sayılı günler kala özellikle çocukların dört gözle beklediği şeker ürünleri tezgâhları süslemeye başladı. https://www.kutahyaninsesi.com/ haber sitesinde yer alan habere göre bayramların vazgeçilmez ikramlıklarından olan şeker ve çikolataların satışları hız kazandı.

“Her bütçeye uygun şeker ve çikolatayı getirttik”

Her zevke uygun şeker ve çikolatalar ile tezgâh ve rafları süslediğini ifade eden Tat Al Kuruyemiş Sahibi Sümeyra Sinan, “Müşterilerimizin en çok talep ettiği ürünleri temin etmeye özen gösterdik. Her bütçeye uygun şeker ve çikolatalarımız mevcut. Özellikle fondante ve dökme şeker her bayram olduğu gibi bu bayramda da favoriler arasında yer alıyor” dedi.

“Bir avuç mutluluk getiriyor”

Tüm hazırlıklarını tamamladığını dile getiren Sümeyra Sinan, “Şeker ve çikolatalarımızla tezgâhlarımız yerini aldı. Tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için uğraşıyoruz. Ramazan Bayramı’na hazırız. Ramazan Bayramı ismen dini olsa dahi şekerle özdeşleşen bir bayramdır. O yüzden de içinde her daim mutluluk barındırmaktadır. Biz de insanlara bir avuç mutluluk getirmeye çalışıyoruz. Şimdiden herkese iyi bayramlar diler, esnaflarımızın bereketinin bol olmasını temenni ederim” diye ifade etti.

Basılı ve dijital abonelikleriniz için: 0.274.333 43 36’yı arayabilir, [email protected] adresine mail atabilirsiniz

PAYLAŞ