Başkan Ertaş’tan Bayram alışverişi uyarısı!

Altıntaş Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Nadir Ertaş, Ramazan Bayramı alışverişi konusunda yerel esnaftan alışveriş yapılmasının daha sağlıklı olacağını belirtti.

“Esnaf, Ramazan Bayramı’ndan umutlu”

AESOB Başkanı Ertaş şöyle konuştu; “Bayram alışverişleri ile piyasanın canlanmasını dört gözle bekleyen esnaf ve sanatkârlarımız hazırlıklarını tamamladı. Vatandaşlarımız da bayramlık, ikramlık, hediyelik gibi ürünlerin alışverişini yapmaya devam ediyorlar. Bakkaldan, büfecisine, kuruyemişçisinden, pastacısına, şekerciden tatlıcıya, kasaptan manava, ayakkabıcıdan konfeksiyoncuya, berberden kuaföre, şoförden, otelcisine, pansiyoncusuna tüm sektörlerdeki esnaf ve sanatkârımız müşterisini bekliyor.  Bayramda ailesini ve sevdiklerini ziyaret edecek olan, tatil veya memlekete gitme planları yapan vatandaşlarımız alışverişlerini esnaf ve sanatkarlarımızdan yaparak hem ekonomiye katkı koyacak hem de esnaflarımızın yüzünün gülmesine vesile olacaktır.”  

“Bayram alışverişinizde esnaflarımızı tercih ediniz”

Bayram alışverişleri konusunda uyarılarda bulunan Başkan Nadir Ertaş “Vatandaşlarımız bayram alışverişi yaparken çok dikkatli olmalı. Maalesef sektörde yaşanan fiyat dengesizliği ve giderek artan fiyatlarla birlikte sağlıksız, kalitesiz ve merdiven altı üretim artmış durumda. Bunun dışında bir diğer tehlike de tarihi geçmiş ürünleri indirim adı altında ucuz fiyatlara satışa sunuyorlar.  Ucuza alışveriş yapacağım derken sağlığınızı riske atmayınız. Sağlıksız ve hijyenik olmayan koşullarda nasıl üretildiği belli olmayan yerler yerine mahallemizin oda üyesi güvenilir esnaf ve sanatkarlarından alışveriş yapınız” dedi.

Basılı ve dijital abonelikleriniz için: 0.274.333 43 36’yı arayabilir, [email protected] adresine mail atabilirsiniz

PAYLAŞ