Balıkçı Bıçak açıldı

Balıkçı Bıçak Burak Yılmaz yeni işyerini Türk Telekom Binası karşısında görkemli bir açılış merasimi ile yaptı. Özel tasarım bıçakları ve granür işlemeli bıçakları Kütahya’dan Dünya’ya satıyor.

Bıçaklar, hayatımızın birçok alanında bizlere yardımcı olan aletlerdir. Gerek güvende tutmak gerekse yapılacak işleri kolaylaştırmak adına irili ufaklı olmak üzere binlerce modelde üretilmektedirler. Doğada en çok işinize yarayabilecek aletlerden birisidir bıçak. Kütahya’da uzun yıllardır bıçak ustalığı yapan ve Kütahyalıların yakından tanıdığı bıçak ustası Balıkçı Bıçak Burak Yılmaz yeni işyerinin açılışını görkemli bir organizasyonla yaptı. Yurdun hemen hemen her yerinden sipariş alan bıçak ustası, çeliği döverek istenen model ve özelliklere göre tasarladığı bıçakları, geyik boynuzu, gül ve zeytin ağacından kabzası, deriden kınıyla sanat eserine dönüştürüyor.

BALIKÇI BIÇAK SHOWROOM

İlimizde tek bıçak showromunu halkın hizmetine açan Burak Yılmaz kendine has tasarımları ve Osmanlı motiflerinden oluşan özel tasarım bıçakları ile göze hitap ediyor.

KÜTAHYA’DAN DÜNYA’YA

Balıkçı bıçak özel tasarım ve çok yüksek kaliteli çelikten ürettiği bıçaklarına Türkiye ve Dünya’dan oldukça fazla talep olduğunu dile getirdi. Kütahya halkının en iyilere layık olduğunun vurgusunu yapan Burak Yılmaz showrumumuzda her ihtiyaca göre bıçakların olduğunu söyledi

KURBAN BIÇAKLARINIZI USTASINDAN ALIN

Yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla Kurban bıçaklarınızın usta ellerden alınması gerektiğine vurgu yapan Balıkçı Bıçak Burak Yılmaz “bıçak diyerek geçmeyin kurban da en ihtiyacınız olacak bir alet” diyerek kurban keseceklere kaliteli bıçakları tercih etmelerini tavsiye etti.

OSMANLI MOTİF SÜSLEMELİ BIÇAK

Osmanlı motifleri ile bezenmiş özel yapım ve güçlü çelikten yapılmış tasarım bıçakları ile de Türkiye ve Dünya’da Pazar yaratan Yılmaz Kütahya’nın adını duyurmaya çalışıyor.

ÇELİĞİN SANATLA BULUŞTUĞU ELLER

Balıkçı Bıçak Burak Yılmaz “Bıçakçılık mesleği, zanaattır. El kabiliyetinin olması gerekiyor.” dedi. Bıçakta çelik çok önemli, ayrıca çeliğin birçok çeşidi bulunmaktadır. Örneğin; av bıçağının çeliği daha serttir. Av bıçağında olması gereken en önemli özelliğin; yarı yolda bırakmaması, “Örneğin; kampa gittiğiniz zaman kampta geçirdiğiniz birkaç günlük süre boyunca bıçağın sizi, her türlü işi yaparken yarı yolda bırakmaması gerekiyor. Mesela; mutfak bıçağını biraz zorladığınız zaman kırılır. Çünkü; bıçağın sertliği fazla değildir. Av bıçaklarının ağızları daha kalındır.”

HER BIÇAK KALİTELİ DEĞİLDİR

İyi bir bıçağı vatandaş görüntüsünden anlayamaz. Bıçağın görüntüsü çok önemli değildir. Önemli olan bıçakta kullanılan çeliğin kalitesidir. Müşterinin, kullanım yerine göre bıçağı seçmek önemlidir. Mesela bıçakta sertlik değerleri bulunuyor. Her bıçağın sertlik dereceleri ayrıdır.”

SİZ İHTİYACINIZI SÖYLEYİN BİZ YAPALIM

Özel tasarım bıçakları ile Kütahya’da fark yaratan Balıkçı Bıçak ihtiyaca göre yaptığı özel bıçaklar sayesinde müşterilerine “siz ihtiyacınızı söyleyin biz yapalım” diyerek seslendi. Balıkçı Bıçak olarak Kütahya da hizmet vermekte olup bıçak kılıfı, bıçak satışı, özel bıçak yapımı vb. hizmetleri müşterilerimizin bizi kolay bulabileceği yere taşıma kararı aldık. Amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Sektör içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz. Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz. Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojileri bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz dedi.

KÜTAHYA’DA TEK

Balıkçı Bıçak açtığı showroom konseptindeki mağazasında aradığınız her şeyi bulmak mümkün bıçak’ın her çeşit ’ini görebilecek ve bulabileceksiniz bıçak’ın yanı sıra bıçak kılıfı, av kıyafetleri ve bu alanda aklınıza gelebilecek her türlü aleti kolaylıkla bulabileceğiniz Kütahya’da tek showroom Türk Telekom binası karşısında Balıkçı Bıçak mağazasında bulabileceksiniz.

PAYLAŞ