Bakan Kurum ilimize geliyor

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum hafta sonu bazı ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere ilimize geliyor.

Gazetemizin edindiği bilgiler doğrultusunda Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum hafta sonu pazar günü ilimize gelmesi bekleniyor. Bakan Kurum’un Kütahya’da bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunacak. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, ilk olarak Kütahya Valiliği ziyaretinde Kütahya Valisi Ali Çelik’i ziyaret ederek brifing alması bekleniyor.

BAKAN KURUM İLİMİZE GELİYOR

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Kütahya’da incelemelerde bulunmak üzere pazar günü ilimize ziyaret gerçekleşeceğine ulaşan gazetemiz Bakan Kurum’un ilimiz ziyaretinde önemli açıklamalar yapması bekleniyor.

1453’LERDE İNCELEME YAPACAK

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Kütahya Belediyesi tarafından yapılan 1453 konutlarına ziyaret ederek Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’tan da brifing alması bekleniyor. Bakan Kurum’u Kütahya Belediye Başkanı Işık seçimlerin ardından ziyaret ederek 1453 konutları hakkında bilgi vermiş ve destek istemişti.

MİLLET BAHÇESİNDE İNCELEMELERDE BULUNACAK

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum yapımı devam eden ve eski Jandarma Tabur Komutanlığının arkasında yer tahsisi yapılan TOKİ ve Kütahya Belediyesi işbirliği ile yapılacak olan Millet Bahçesinde incelemeler yaparak brifing alması bekleniyor.

ŞEHİR HASTANESİNE ZİYARET

İlimize gelmesi beklenen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum yapımı devam eden Kütahya Şehir hastanesinde ziyaret gerçekleşeceği gazetemize gelen bilgiler arasında, yapımı hızla devam eden Kütahya Şehir Hastanesinde üstlenici firma dan brifing alacak olan Kurum burada önemli açıklamalar yapması bekleniyor.

KÜTAHYALILAR DESTEK BEKLİYOR

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un ilimize ziyaretinden Kütahyalıların beklentisi de büyük, yapımı devam eden Millet Bahçesi, Şehir Hastanesi gibi devlet yatırımlarının hızlandırılması açısından Bakan Kurum’dan destek bekliyorlar.

PAYLAŞ