AYVA, ÇİFTİNİN MUTLU GÜNÜ

Nurten – Mehmet Bakmaz’ın biricik kızları Fatma ile Azize – Mustafa Ayva’nın kıymetli oğulları Numan Ayva Kütahya’da dillere destan bir düğün töreniyle dünya evine girdi.

Nurten – Mehmet Bakmaz’ın biricik kızları Fatma ile Azize – Mustafa Ayva’nın kıymetli oğulları Numan Ayva Kütahya’da dillere destan bir düğün töreniyle dünya evine girdi. İş, Sanat ve Siyaset dünyasının önemli isimlerinin yer aldığı düğünde çiftleri yalnız bırakmayan Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Kazım Uysal, Kütahya Belediye Başkan Yardımcıları Salih Özden ve Abdullah Damcı yanı sıra iş siyaset dünyasının önde gelen isimleri ve kalabalık bir davetli topluluğu çiftin düğün merasiminde yalnız bırakmadılar.

ÇİFTİN NİKAHINI DAMCI KIYDI

 Fatma ve Numan Ayva çiftinin nikahını Kütahya Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Damcı kıyarak çifte bir ömür mutluluklar diledi. -Genç çift alkışlar eşliğinde sahneye çıkarak dans etti. Mutlulukları gözlerinden okunan çiftin düğün töreni pasta kesimi ve takı töreniyle devam etti. Düzenlenen düğün töreni muhteşem bir organizasyon ile gerçekleşti. En ince detayların bile düşünüldüğü düğün törenine oldukça fazla davetli katıldı. Sosyal mesafenin unutulmadığı düğünde davetliler keyifli vakit geçirdiler.

BİRLİKTE ÖMÜR SÜRMEYE “EVET” DEDİLER

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Kazım Uysal, Kütahya Belediye Başkan Yardımcısı Salih Özden nikah şahitliğini yaptığı genç çift birlikte ömür sürmeye “Evet” dediler.

DAVETLİLER PİSTİ BOŞ BIRAKMADI

Gecenin geç saatlerine kadar ilerleyen törende davetliler, pisti bir an olsun boş bırakmazken, gelin ve damat da oyunları ile konuklara eşlik etti. Kütahya Postası Gazetesi olarak biz de genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

PAYLAŞ