ANKARA ÇIKARMASI

Kütahya Ak Parti İl Başkanı Sebahattin Ceyhun ve Kütahya Ak Parti Milletvekilleri Ankara’da bakanlarla istişarelerde bulundular.

Kütahya AK Parti İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, Kütahya Milletvekilleri, Ceyda Çetin Erenler, İshak Gazel ve Ahmet Tan Ankara’da bakanlarla istişarelerde bulundular.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi. Zor bir dönemden geçtiğimiz Covid-19 Pandemi sürecinde AK Parti teşkilatları olarak önceliğimiz, her alanda memleketimizi ve hemşerilerimizi layık olduğu hizmetlere kavuşturmak olmuştur.

Bu doğrultuda AK Parti Kütahya İl Başkanı ve Kütahya Milletvekilleri olarak 13 Mayıs Çarşamba günü Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu ve Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum Bakanlarımızı makamlarında ziyaret ettik.

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile gerçekleştirdiğimiz toplantıda, Bakanlığımızın ilçelerimizde yapacağı yatırımları, İlimizdeki Yüzme Havuzu’nda gelinen son aşamalar ile Şehir Stadyumu hakkındaki ihtiyaç ve taleplerimizi,

Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’na hayırlı olsun ziyaretimizde Sayın Bakanımıza, başta ilçe bağlantı yollarımızın ödeneklerinin arttırılması olmak üzere Tavşanlı – Domaniç, Abide – Simav, Hisarcık – Gediz ve Yenikent – Uşak yollarımız ile ilgili 2020 yılında yapılacak çalışmalar hususundaki taleplerimizi,

Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’u ziyaretimizde ise uzunca bir süredir takip ettiğimiz ve özellikle üzerinde durduğumuz, Sayın Cumhurbaşkanımızın da 2018 seçim beyannamesinde belirttiği, projesi belli bir noktaya gelmekle birlikte en kısa zamanda ihalesi yapılacak olan Millet Bahçesinin son durumunu istişare ederek Simav ve Pazarlar ilçemizdeki kentsel dönüşüm hususundaki taleplerimizi bizzat ilettik. Ayrıca İlimizdeki Tunçbilek ve Seyitömer Termik Santrallerinin tekrar faaliyete geçirilmesi hususunda durum değerlendirmesinde bulunduk.

Her koşulda, Kütahya’mızın ve hemşerilerimizin ihtiyaçlarını, Sayın Bakanlarımız ile bizzat görüşerek yerinde ve zamanında takip ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz inşallah. Bu duygu ve düşüncelerle bir kez daha tüm hemşerilerimizin Ramazan’ı Şerifini tebrik ediyor, selam ve muhabbetlerimizi sunuyoruz.

PAYLAŞ