AKÇADURAK’TAN ERKAN’A ZİYARET

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, AK Parti Gediz İlçe Başkanı Mehmet Erkan’ı ziyaret ederek yenilenen AK Parti Gediz İlçe Başkanlığı hizmet binası için hayırlı olsun temennisinde bulundu.

AK Parti Gediz İlçe Başkanlığı Hizmet Binasında gerçekleşen ziyarete İl Genel Meclisi Üyeleri Bünyamin Özer, Sacit Sayın ve AK Parti Gediz Gençlik Kolları Başkanı Ali Kemal Kanyılmaz’da katıldı.

Ziyaret hakkında bilgi veren Başkan Akçadurak; “Bu vesile ile ilçemizin değerine değer katan projelerimizi değerlendirme fırsatı bulduk. İlçemiz Gediz olarak gerek iktidarımızın gücüyle gerekse belediyemizin imkanlarıyla girişim ve çalışmalarımıza birlik ve beraberlik içerisinde hız kesmeden devam ediyoruz. İlçemize en iyi hizmeti getirmenin gayret çabası içeresindeyiz. İlçemiz ve vatandaşlarımız için güzel hizmetler ortaya koymaya devam ediyoruz. Bu vesile ile yenilenen AK Parti Gediz İlçe Başkanlığı hizmet binamızın Partimize ve Gediz’imize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” açıklamasında bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Gediz İlçe Başkanı Mehmet Erkan, “Nazik ziyaretleri için Gediz Belediye Başkanımız Muharrem Akçadurak’a teşekkür ediyorum, Belediye Başkanımız Sayın Muharrem Akçadurak ile Gediz için projelendirilen çalışmaları ve güncel konuları değerlendirdik. Gediz daha güzel hedeflere hazır inşallah her zaman olduğu gibi bundan sonraki süreçte de birlik ve beraberlik içinde Gediz’imize hak ettiğinin daha fazlasını kazandırmak için gece gündüz var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” Açıklamasında bulundu.

KOORDİNATÖRLERLE BULUŞULDU

AK Parti Yerel Yönetimler Sorumlusu Kütahya İl Başkan Yard. Gediz İlçe Koordinatörü Nurettin Kaplan ve AK Parti İl Başkan Yard. Seçim İşlerinden Sorumlu Hisarcık Koordinatörü Muhterem Kılıç, AK Parti Gediz İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

AK Parti Yerel Yönetimler Sorumlusu Kütahya İl Başkan Yard. Gediz İlçe Koordinatörü Nurettin Kaplan ve AK Parti İl Başkan Yard. Seçim İşlerinden Sorumlu Hisarcık Koordinatörü Muhterem Kılıç’ın AK Parti Gediz İlçe Başkanlığında gerçekleşen ziyarette Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, AK Parti Gediz İlçe Başkanı Mehmet Erkan, İl Genel Meclisi Üyeleri Sacit Sayın, Bünyamin Özer, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aysel Bütün ve AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ali Kemal Kanyılmaz hazır bulundu.

Yenilenen AK Parti Gediz İlçe Başkanlığı Binasında düzenlenen ziyarette, ilçemizde yapılan ve yapılması planlanan yatırımlar hakkında görüşülerek, bilgi alışverişinde bulunuldu.

PAYLAŞ