3 puan bizim olsun

Şampiyonluk yarışını bırakmayan Belediye Kütahyaspor Pazar günü kendi evinde Yenişehir Belediyespor’la karşı karşıya gelecek.

Belediye Kütahyaspor, bu Pazar günü Halil Akkaş Stadında Yenişehir Belediyespor’u konuk edecek.

2019 – 2020 Süper Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 9. Grup 22. Haftasında Halil Akkaş Stadında Recep Buğra Çetin’in yöneteceği Belediye Kütahyaspor – Yenişehir Belediyespor’la karşı karşıya gelecek.

SIKI HAZIRLANIYORLAR

Geçtiğimiz hafta elde ettiği 3 puanın morali ile Bursa Yıldırımspor’dan şampiyonluğu geri almak isteyen Belediye Kütahyaspor çift idmanla hazırlandığı Yenişehir Belediyespor karşısından da 3 puanla rakibi yenip Bursa Yıldırımspor’un peşini bırakmamak için mücadele ediyor.

Dumlupınar Stadı’nda günü Teknik Direktör Polat Çetin öncülüğünde çift idmanla geçiren Mavi Şimşekler kazanmak için sahaya çıkaca.

TARAFTAR ŞAMPİYONLUK İSTİYOR

Geçtiğimiz haftayı 1-2’lik üstünlüğü ile kapatıp zirvenin peşini bırakmayan Belediye Kütahyaspor’dan şampiyonluk bekleyen taraftar sahadan üç puanla ayrılmak için mücadele eden Mavi Lacivertli takımı statta yalnız bırakmayacak.

Yenişehir Belediyespor karşılaşması için stadı doldurup takımına sahip çıkmak isteyen taraftar Pazar günü oynanacak maça şimdiden hazır.

PAYLAŞ