24 KASIM’I SAĞLIKÇILARA ARMAĞAN ETTİLER

Türk Eğitim Sen Kütahya Şube Başkanı Erdoğan Aktaş bu seneki 24 Kasım Öğretmenler Gününü Fedakâr Sağlık Çalışanlarına İthaf ediyoruz diyerek SBÜ Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ana bina önüne çelenk koyarak basın açıklaması yaptı.

Türk Eğitim Sen Kütahya Şube Başkanı Erdoğan Aktaş SBÜ Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ana bina önüne çelenk koyarak basın açıklaması yaptı. Aktaş açıklamasında “Ülkemizde salgının başladığı mart ayından bu yana Kamu Çalışanlarından eğitim camiası sıkı bir çalışma içine girmişler ve İrfan ordusu dediğimiz öğretmenlerimize bu süreçte; Uzaktan Eğitim verdik. Vefa Destek Ekiplerinde yer aldık. Eba destek noktaları oluşturduk. Bilgisayarı olmayan öğrencimize bilgisayar bulduk. İnterneti olmayan öğrencilerimize internet sağladık. Telefonla her öğrencimize ulaştık. Şehirlere, mahallelere, köylere, evlere gittik. Uzaktan, yüz yüze, birleştirilmiş, ortak ders işledik. Filyasyon ve denetim ekiplerinde görev aldık. Köy kahvelerine, cenaze, düğün, nişan merasimlerine kontrole gittik. Milletimizin her derdiyle uğraştık.

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ

SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA İTHAF EDİYORUZ

Türk Eğitim Sen Kütahya Şube Başkanı Erdoğan Aktaş “Bu vesileyle; başta şehit öğretmenlerimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun. Bu yıl ülkemiz için ve öğretmenlerimiz için zor bir yıldı. Ancak; Salgınla mücadelede ön safta çarpışan.  Özlük haklarında iyileştirmeler yapılmayan. Şiddete maruz kalan, Fedakâr Sağlık Çalışanlarımızı unutamayız. Bu sebeple bu sene 24 Kasım Öğretmenler Gününü, Türk Eğitim Sen Kütahya Şubesi olarak; Fedakâr Sağlık Çalışanlarımıza ithaf ediyoruz. Sizlere Minnettarız” dedi

TÜRK SAĞLIK-SEN’DEN TEŞEKKÜR

Türk Sağlık Sen Kütahya Şube Başkanı Hasan Gök Türk Eğitim-Sen Kütahya şubesinin bu önemli günde hem öğretmenlerimizi hemde sağlık çalışanlarımızı unutmayarak ve daha önemlisi bu anlamlı günü sağlık çalışanlarımıza ithaf ettikleri için başta Türk Eğitim-Sen Kütahya Şube Bşkanı Erdoğan Aktaş olmak üzere tüm Eğitim camiasına teşekkür etti.

PAYLAŞ