2.OSB’DE GENEL KURULU YAPILDI

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Temsilcisi Hasan Hüseyin İldemir’in katılımı ile Kütahya 2. OSB’de 2. Olağan Genel Kurulu yapıldı.

 Genel Kurul’da konuşan Başkan Salih Çetiner; ” Kütahya 2. OSB Yönetim Kurulu olarak göreve geldiğimiz günden itibaren adil ve şeffaf olmaya, alacağımız kararlarda sanayicilerimizle birlikte ortak hareket ederek, sanayicilerimizin menfaatine olan tüm iş ve işlemlere öncelik vermeye çalıştık. Sizlerle her zaman iyi iletişim kurmaya gayret göstererek, sanayicilerimize en iyi şekilde hizmet vermeye çalıştık, çalışıyoruz.” dedi.

YENİ DÖNEME DAİR PROJELERİNİ ANLATTI

Kütahya 2. OSB’nin  2019 yılı yönetim, denetim ve faaliyet raporları ibra edildi. Ayrıca 2020 yılının tahmini bütçeleri de mali genel kurulda kabul edildi. Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Salih Çetiner, katılımcılara 2019 yılında neler yaptıklarını, yeni döneme dair projelerini anlattı. Genel kurulda Kütahya 2. OSB’nin isminin değiştirilmesi konusunda Yönetim Kuruluna yetki verildi.

Kütahya 2. OSB toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Kütahya 2. OSB Başkanı Salih Çetiner, Başkan Vekili Mahmut Öztaş, OSB Müdürü Murat Demir, Yönetim Kurulu Üyeleri, Denetim Kurulu Üyeleri ve Genel Kurul Üyeleri, sanayiciler katıldı.

PAYLAŞ