Zafer’de atama rüzgârı

Zafer Partisi Kütahya İl Başkanlığı yeni atamalar ile güçlenmeye devam ediyor.

Yeni atamalar ile yerel seçime odaklanılacak

Liderliğini Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın yaptığı ve son genel seçimler ve sonrasındaki tavrı ile birçok kesimin dikkatini çeken Zafer Partisi’nin Kütahya İl Başkanlığında gündemi şu sıralar yeni atamalar oluşturuyor. Zafer Partisi İl Başkanlığı, bu yapılan atamaların ışığında yerel seçim hazırlıklarına başlamayı planlıyor. 

3 noktaya atama yapıldı

Zafer Partisi İl Başkanı Mak. Müh. Şinasi Atay tarafından Tavşanlı İlçe Başkanlığına Av. Ramazan Gönülce, Emet İlçe Başkanlığına Ali Osman İlhan, Kütahya Gençlik Kolları İl Başkanlığına ise Muhammed Masum Er atandı.

“Birlikte mücadele etmeye çağırıyorum”

Atamalarla ilgili konuşan İl Başkanı Atay, “Ülkemize yönelik örtülü istila karşısında Türk Milleti’nin savunma hattı Zafer Partisi’nin teşkilatları hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Rant için değil vatan için mücadele eden ve şimdiden şanlı Türk tarihinin parçası olmak isteyen ve dışarıdan bizleri izleyen siz değerli yurttaşlarımızı Zafer Partisi’ne birlikte mücadele etmeye davet ediyoruz. Unutulmamalıdır ki “Zafer, “zafer benimdir” diyebilenindir. Başarı ise, “başaracağım” diye başlayarak sonunda “başardım” diyebilenindir.” ve en nihayetinde Zafer Türk Milleti’nin olacak” dedi.

Basılı ve dijital abonelikleriniz için: 0.274.333 43 36’yı arayabilir, [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

PAYLAŞ